welcome

Ahojte všetci ! Tak konečne ste zavítali aj na moje stránky ! Popri nehorázne nepopísateľnej letnej nude som si dal tú námahu a porobil som nový design tejto stránky. Dúfam a verím že sa vám bude páčiť, toto leto predsa fičí fialová !! (... a nie len v kluboch pre pánov).

Budete mať možnosť trochu, aj keď nepriamo, sa so mnou zoznámiť, s mojimi záľubami a schopnosťami. Potešilo by ma keby ste mi tu nechali nejaký odkaz, jasné že nemusíte iba chváliť.... môžete si zanadávať, odpísať ma, to je fuk, pretože tie odkazy ja aj tak v najbližšej dobe odmažem. Ostáva mi už len zaželať vám dobrú chuť...

Zaoberám sa vývojom softwaru pre platformu Windows 98..XP, DOS, mobilné zariadenia... Od internetových a sieťových aplikácií, aplikácií zameraných na spracovanie údajov a databáz, cez malé užitočné skripty po priamu komunikáciu s hardwarom aj s konkrétnymi hardwarovými riešeniami, spracovanie obrazu a zvuku v reálnom čase... Výnimkou nie sú ani drobné zásahy do hotových skompilovaných programov na zaistenie ich funkčnosti keď už nie sú dostupné ich aktualizácie. V súčasnosti externe pracujem s grafikom Marekom Kováčikom (links) pre spoločnosť moooby.tv (links), kde spolu navrhujeme a vyvíjame interaktívne multiplayerové server-client hry.